דף הבית > כיצד להתנהג בדייט ראשון
articles

כיצד להתנהג בדייט ראשון

כיצד להתנהג בדייט ראשון

כיצד להתנהג בדייט ראשון

על ידי: הנהלת האתר | Sunday | 03.01.2016 | 10:14

כיצד להתנהג בדייט ראשון


יציאה לדייט ראשון היא אירוע מרגש. כולנו מודעים לכך שהרושם
הראשוני חשוב עד מאוד ושיש לו משקל רב בקביעת הסיכוי להצלחה.


 

נכון, כאשר ההיכרות נערכת דרך אתר הדייט הראשון הוא כבר המשך של קשר שהחל להירקם, שהרי כבר התרשמו המתעניינים ממה שיש לכל אחד ואחת באמתחתו או באמתחתה – מכישורי החיים, מהידע שנצבר, הלימודים ו/או העבודה בהם עסקו עד כה, הרקע האישי ואפילו קצת מתפישת החיים של מי שכתב זאת בכרטיסו האישי. אולם בכל זאת הרגע בו נפגשים פנים אל פנים, בו מסבים יחד לשיחה ראשונית, עת מתרועעים לזמן מה וחשים את הרגש שמתעורר, לכל אלו חשיבות מכרעת לעתיד הקשר וסיכוייו לעלות יפה.

אז מה ניתן לעשות כדי שהדייט הראשון יצליח? ראשית יש לתת את הדעת לקביעת הפגישה עצמה. בין אם הפגישה נקבעה בשיחת טלפון ובין אם בכתב, הרי יש להיות קשוב לרצון בת הזוג ולהעדפותיה. אסור בתכלית האיסור ללחוץ ולהלחיץ. האזן לבקשותיה ונסה לדובב אותה בנוגע למקום המפגש המועדף עליה. שאל אותה האם תהיה מעוניינת להיפגש לראשונה בבית קפה למשל, או שמא תעדיף פגישה במקום פחות תובעני כגון מפגש בישיבה על ספסל מול הים והשקיעה להיכרות התחלתית. לפעמים נוח יותר לקבוע מראש את ארוך המפגש המתוכנן – יש מי שתשדר מלכתחילה ביישנות טבעית, ולכן עדיף יהיה לתחום את הפגישה לזמן קצר וקצוב. אם תחוש שדיבורים אינו הצד החזק של שניכם, אולי יהיה מוטב לצאת בכלל להצגה או לסרט. כך או כך, אין כמעט צורך לציין שהפגישה הראשונה (וגם אלו שלאחריה) צריכה להיערך במקום ציבורי ולא בדלת אמות. גם בנוגע לשאלה האם לאסוף את הבחורה מביתה או להיפגש במקום המיועד עליך להיות גמיש וקשוב, ולעשות בדיוק את מה שמבקשת ממך הבחורה. כבד אותה וכך תזכה בכבוד בחזרה.

סופסוף יצאתם. אל תחשוש ממעט ג'נטלמניות מיושנת, שתכבוש לב כל בחורה – פתח לפניה דלתות, הסט עבורה את הכסא עליו היא עומדת לשבת, החמא לה על מראה (אפילו במשורה, אם אינו מוצא חן בעיניך, לעולם אין לדעת אם לא תיכבש לבסוף בקסם אישיותה דווקא), שאל אותה מה ברצונה להזמין ועשה כמבוקשה, וכמובן – שלם אתה בעבור הבילוי.

ולבסוף: במהלך שיחת ההיכרות בעיקר האזן. שאל שאלות מנחות. שאל על משפחתה, על מחשבותיה, על תחביביה ועל חבריה. ספר מעט על עצמך והדגש רגישות על פני ראוותנות. היה צנוע, אמפטי ומתחשב. הנח לה להיות המובילה בשיחה, אם הדבר מתאפשר, ושתף פעולה כשתראה שברצונה לברר דבר מה אודותיך או לספר דבר מה על עצמה. אין צורך "להספיק" הכל. השאר פרטים, סיפורים, מחשבות ורצונות לפגישות הבאות והיפרד ממנה, בעדינות, צניעות ונימוס, בתום הדייט כשאתה מותיר טעם טוב ורצון לשוב ולהיפגש בהקדם.
right right

1 .  

אלי

15:27 | 11.08.2013 | Sunday

הייי


2 .  

יוני

16:11 | 09.08.2013 | Friday

יפה מאוד


3 .  

???

11:50 | 03.08.2013 | Saturday

נפלא
כניסה למערכת

articles

אחד לאחת

43, דודו בן קזר

השקפה דתית: דתי/ה לאומי/ת

מצב משפחתי: גרוש/ה עם ילדים

עבודה: אחר

לפרופיל המלא