דף הבית > אודותינו
articles

אודותינו

אודותינו

אודותינו

על ידי: הנהלת האתר | Monday | 04.01.2016 | 19:27

קצת על אחד לאחת


מי לא צריך או רוצה אהבה? למצוא עזר כנגדו – אשה לבנות לה בית, גבר להישען עליו? מציאת בן או בת זוג לחיים הפכה, עם הקידמה והשפע, למשימה קשה ומבלבלת. איך מאתרים את האחד שלך נועד במהומה שמסביב? ימי העיירה הקטנה מאחורינו והערים הענקיות, הומות האדם המקצינות את הניכור – כל אלו מקשים עלינו לזהות את אותה דמות שלבנו תר אחריה, לפתוח בדברים מבלי להיחשד כמטריד, להציע קרבה והיכרות באופן התמים והראשוני ביותר... לא קל. כתוצאה מכך רבים מוצאים עצמם בודדים, בלי אפשרות לבנות קשר והשנים חולפות וככל שהן חולפות הדבר קשה יותר ויותר. אבל אין צורך להתייאש או להרים ידיים. בדיוק לשם כך נועדו אתרי ההיכרויות שהקידמה הביאה איתה – לספק כלי נוח ושפוי שיעזור להכיר אנשים כלבבנו במציאות של זמננו.

 

אתרי ההיכרויות בכלל, ואלו הפונים לקהל מפולח וייעודי בפרט, מאפשרים למשתמשים – נשים וגברים כאחד – לחפש, לסנן ולזהות בקרב מבחר בני זוג פוטנציאליים את אותם המתאימים להם ביותר, לפחות מבחינה תיאורטית. כדי להבטיח ראש וראשון שאתם נמצאים באתר שאליו מגיעים אנשים רציניים מוטב ואף חשוב לבחור דווקא באתר שאינו חינמי. אתר שכזה מבטיח שהמנויים לו הינם רציניים בכוונותיהם, ושהסיכוי להיתקל בו בכרטיסים אישיים לא אותנטיים קטן.

 

בשלב הבא יאפשר לכם אתר ההיכרויות לברור מבין היצע של מאות או אלפי אנשים את בן או בת הזוג שיכולים לענות לחיפושיכם. אחרי שתכנסו למערכת ותבנו לכם פרופיל משתמש איכותי, מדויק ומסביר פנים תוכלו לפנות אל מלאכת החיפוש. אתר היכרויות מאפשר לחפש לפי חתך גילאים מדויק, השכלה רצויה, מקום מגורים, תחומי עניין, פרטים אישיים שונים, מראה (לפי נתונים והן לפי תמונת המשמש), וכן גם לפי תיאור שהכניס המשתמש לכרטיסו. כל אלו מספקים תמונה ראשונית להתרשמות התחלתית, שמאפשר לכם לראות האם המשתמש הנ"ל עשוי להתאים לכם.

 

לרוב כבר בשלב בו אתם נכנסים לכרטיס זה או אחר שהעלתם בחיפושכם ייראו בעל או בעלת הכרטיס שביקרתם בדף ויוכלו להתרשם במקביל מכם. לפעמים מצב זה כשלעצמו כבר מחבר בין אנשים. אם לאו, בשלב הבא תוכלו לפנות אל אותם שאיתרתם מהמאגר הקיים, במייל פנימי של האתר או בצ'ט אונליין מיידי. שלב ההתכתבות מאפשר סינון נוסף, כשאתם מתרשמים מיכולת ההתבטאות של מי שהתעניינתם בו או בה, ומהדברים שנאמרים ביניכם.

 

כל אלו חוסכים מראש עוגמת נפש רבה הכרוכה בחיזור אחרי מי שכלל אינו מתאים לחיפושיכם – למשל, בחורה יפה שבה נתקלתם ברחוב אך אחרי שחיזרתם אחריה התברר שאינה מתגוררת בסביבתכם כלל. קשיים טכניים ומנטאליים רבים נמנעים באמצעות השימוש באתר היכרות, והתהליך המורכב של מציאת בני זוג והחיזור הראשוני אחריהם משתנה ומתייעל פלאים באמצעות השימוש באתר ההיכרויות, ומקרב אתכם ליעד בקלות ובנוחות מירבית. בהצלחה!

נשמח לעמוד לרשותכם -

admin@religiousdate.co.il

 
right right

1 .  

tomer

21:04 | 06.07.2013 | Saturday

כל הכבוד לכם


2 .  

???

20:58 | 06.07.2013 | Saturday

בהצלחה !!
כניסה למערכת

articles

אחד לאחת

27, עידן

השקפה דתית: דתי/ה לאומי/ת

מצב משפחתי: רווק/ה

עבודה: אחר

לפרופיל המלא